Express Pizza Apžvalga

Express Pizza Apžvalga – Arti Namų ir Širdies

4.7/5 - (3 votes)

Šiandiena vėl kelsimės į picų pasaulį. Bene geriausiai žinoma picerija kaune – Express Pizza. Na, dėl žinomumo ginčytis galima, bet nuolat plėstis ir iki šiol būti populiariems, dirbant nuo pat 2006 metų, nėra taip lengva.

Kiek pamenam senus laikus, kažkada Express Pizza buvo pagrindinė vieta perkant picas bet kokia proga. Ir nors tie laikai jau sunkiai atmenami, picos turėjo būti tikrai skanios, jei tiek jas pirkome.

O kaip dabar? Atrodo, kad tokios, ko ne tinklą primenančių picerijų patiekalai dažnai tartum karuselės kalneliais vinguriuoja, kai kalba pasisuka apie kokybę ir skonį. Ilgą laiką buvome visai šia vietą pamiršę. Gal jau buvo atsibodusi, gal ir picos visai nebe džiugino jokiais aspektais, o kai aplink tiek naujų, viliojančių picerijų pradėjo dygti… Tačiau ne taip ir seniai užsukome į Express vedami smalsumo (ir gal truputį tingulio) ir buvome maloniai nustebinti.

Express Pizza Apžvalga – Aplinka 4/5

Šios picerijos sunku nepastebėti, ypač leidžiandies iš autostrados į Raudondvario plentą. Prieš jūsų akis išlenda juodas, kiek kubo formą primenantis, pastatas. Čia iš kaimynų dar galite ir sušių pasimti jei staiga suvilios jūros gėrybių kvapai.

Dėl parkavimo gali tekti pakovoti, nes picerijos aikštelė tikrai maža, tai vadovaukitės taisykle – kas gudresnis, tas pirmesnis. Vietos negavus lieka opcija statytis kiemuose ( aatsiranda rizika nuo piktų bobulių gauti velnių), arba pasistatyti kiek tolėliau ir pažingsniuoti pėsčiomis. Čia kaip ir visada galioja auksinė taisyklė – užsisakyk telefonu, taip visada laimėsi.

Pats vidus visada tvarkingas ir švarus, nors vietos čia irgi nėra labai daug, bet užteks prisėsti kol lauki maisto, ar kai norisi sukirsti piculę kol dar karšta. Dizainas gan jaukus, paprastas. Viskas, ką gali nusipirkti, surašyta ant didelės, aiškios, šviečiančios lentos.

Express Pizza Apžvalga – Aptarnavimas 3/5

Aptarnavimas neblogas, nors šiltu jo negalime pavadinti. Viskas greita ir dalykiška, o jei užsuksite piko metu, būsit praleisti kaip per konvejerį. Na, bet viskas proto ribose, o į tokią piceriją neini pabendrauti ar pasišnekučiuoti prie kavos puodelio. 

Visada būsite paklausti ar norėtumėt picą įdėti į maišelį ar ne. Jei kas nežino, taip, maišelyje pica ne taip greit atvės, tačiau ilgiau vežant, pica ir dėžė gali sudrėkti dėl maišelyje pradėjusių koncentruotis garų. O šlapio kartono – picos miksiuko vakarienei turbūt niekas nenori.

  Express Pizza Apžvalga – Maistas 4/5

Kai kurios picos čia tikrai skanios, kitos, sakytume vidutiniškos, nors kaip visada, viskas priklauso nuo dirbančios pamainos. Tačiau jei rasite picą, kuri tikrai patiks,i retai pasitaikys, kad ją sugebės sugadinti. Retai, bet ne niekada. 

O dabar truputį plačiau apie picas. Joms naudojami produktai kokybiški ir šviežūs. Čia rasite daugiausiai plonapades picas. Jei norisi kiek storesnės, galite paragauti firminių picų, tai kaip pica užversta kita pica, arba kaip mes tai vadiname “picos sumuštinis”. Mūsų asmenine nuomone firmines picos yra sotus ir išbandyti vertas patiekalas, tačiau nebuvome užkabinti ar sužavėti.

Mūsų mėgstamiausia pica – Santa Fe.

Express Pizza Apžvalga – Kaina 4/5

Kaina pavadinime vidutiniška. Tikrai ne pigiausia pica Kaune, tačiau uz 42 centimetrų picą sumokėsite apie 8.50, o maža (32 centrimetrų) atsieis apie 5.50 – 6 eurus.

Express Pizza Apžvalga Verdiktas – 15/20

Kaina kiek didesnė, nei įprastų picų. Tačiau dailios, šiltos ir gardžios picos tikrai vėrtos dėmesio. Čia apsilankėme jau keletą kartų ir šiai dienai restoraną rekomduojame ir jums.

Prisidėti prie diskusijos

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.