Challapalli Apžvalga

Challapalli Apžvalga – 1000 ir 1 Prieskonis

Rate this post

Kartais taip norisi kažko egzotiško, šilto, naujo, tačiau atrodo, jog visas įdomias vietas jau esi išnaršęs. Ir štai, vaikštinėji sau mieste, lietingą rudens dieną ir BAM! Suptanti, kad ne taip jau gerai ir pažysti savo miesto vietas… Pristatom jums šiandieną – Challapalli, jaukų ir visada laukiantį indiškų patiekalų restoraną. 

Challapalli Apžvalga – Aplinka 4/5

Restoranas įsikūręs labai patogioje vietoje, visai šalia autobusų ir traukinių stočių, tad susisiekimas paprastesnis ir negali būti. Stovėjimo aikštelė kitoje gatvės pusėje, tad eiti toli atvykus automobiliu taip pat nereiks. Pasiekti šią vietą galite visais būdais.

Challapalli – jaukus, ramus ir be galo šiltai visus priimantis restoranas. Dizainas tikrai nenustebins, viskas paprastai bet tikrai ne prastai.

Lauke rasite nedidutę terasą, tad šiltuoju metų laiku galite prisėsti lauke ir maistu mėgautis saulės atokaitoje. 

Challapalli Apžvalga – Aptarnavimas 5/5

Aptarnavęs vyrukas, deja, nekalbėjo lietuviškai. Tai gali būti problema, tačiau mus jis pilnai suprato ir tikrai neturėjome sunkumų išsirenkant patiekalus. Tačiau būkite pasiruošę tiek rodomuosius pirštus tiek visų kalbų mixą.

Bet aptarnavimas buvo tiesiog puikus. Vyrukas atsakė į visus užduotus klausimus, labai mielai papasakojo apie patiekalų sudėtį, skonį. Domėjosi, ką mėgstame, kas patinka ir pasiųlė labai įdomių patiekalų kombinacijų, kad kainos, kiekybės bei kokybės sąntykis būtų pats tinkamiausias. Su tokiu aptarnavimu galimą net maisto neimti o tik pozityvios energijos pasisemti.

  Challapalli Apžvalga – Maistas 4/5

Mūsų tikslas –  išbandyti kuo daugiau šios vietos pasiūlymų, tad šiek tiek padiskutavus su aptarnavusiu vyuku, išssirinkome puikų rinkinį, kurio mūsų pilveliams buvo gal net kiek per daug, tačiau pavalgėm be proto skaniai. Tad štai, ką išsirinkome ir ką manome apie patiekalus…

Dosa, Indiškas blynas su tika masala  – pats blynas gana neblogas, porcija tikrai nemaža, padažas puikiai dera. Tačiau pats patiekalas per daug nesužavėjo, gal kiek ne visai mūsų skoniui. Įdare kiek per daug prieskonių (na, bent jau tų, kurie nėra mūsų mėgstamiausi), ir pastarieji kiek per stambūs. Jei nemėgstate iš sriubos ar kitų patiekalų gaudyti didelių pipirų, ko gero ir čia malonu nebus.

Vištiena 65 ir vištiena Manchurian – vištiena be galo sultinga, puikiai iškepusi. Mėsos kiekio tikrai užteks kiekvienam. Šį patiekalą galite užsisakyti kartu su ryžiais, tačiau rekomenduotume rinktis kartu su Biryani ar samosomis. Prieskonių ir aštrumo sąntykis puikiai atspindi Indijos kultūrą, tad jei nemėgstate aštriai būtinai apie tai praneškite prieš perkant, kaip sakė aptarnavęs vyrukas „Viskas derinama”. Abu patiekalai labai tinka vėsiam rudenio vakarui.

Bryani su vištiena – puikus, gardžiai suderintas ryžių, vištienos ir prieskonių derinys. Šalia patiekiamas padažas padeda sušvelninti aštrumą, tačiau būkite atsargūs, jei aštrus maistas nėra jūsų arkliukas. Bet jei mėgstate aštriai, čia viskas nuostabiai pakutens skonio receptorius.

Challapalli Apžvalga – Kaina 5/5

Kaip supratome, meniu čia gali gan dažnai keistis, o ir kiekvieną patiekalą galite derinti, imti su papildomais garnyrais ar tiesiog visai jų atsisakyti. Kainą šiuo atveju sunku ir pasakyti, iš viso mes čia palikome 21e ir tikrai nesijautėm sumokėję per daug už tokį kiekį skanumynų.

Challapalli Apžvalga Verdiktas – 18/20

Patiekalų pasirinkimas nėra didelis, tačiau vieta tikrai patogi, lengvai randama. Aptarnavimas čia puikus, labai šiltas. Bendraudamas su darbuotojais jautiesi laukiamas ir svarbus. Minusas gal tik tas, kad lietuviškai čia, būsite suprasti, bet, ko gero, daug nepasišnekėsite.

Labai gaila, jog šiuo metu galėjome pasimėgauti tik maistu išsinešimui, aplinka tikrai atrodė labai jauki. O pabendrauti bei paragauti dar daugiau šios vietos patiekalų – labai viliojanti mintis, tad čia užsuksime dar ne kartą. Rekomenduojame ir Jums.

Prisidėti prie diskusijos

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial