Indi Apžvalga

Indi Apžvalga – Kažkaip Ne-Indiškai

Trumpai:

Ką darai, kai nori penktadienio vakarą pažiūrėti kokį gerą filmą ir sukimšti skanų burgerį? Žinoma, greičiausiai atsidarai Wolt ir bandai kažką atrasti. Štai pastebi Muncies Bar, jau ne kartą matytą pavadinimą. Atrodė gera idėja pasmaguriauti gerais, sočiais burgeriais. Bet kažkoks nesmagus nepasitikėjimo jausmas, apėmęs nuo pat pradžių, šiandien, deja, buvo teisus.

3.5/5 - (2 votes)

Kuomet lauke šalta ir sninga, visada norisi suvalgyti kažką šilto ir gal kiek aštresnio. Turbūt nenuostabu, jog tokių nuotaikų vedami, atsidūrėme indiškų patiekalų restorane – INDI.

Indi Apžvalga – Aplinka 2/5

Restoranas įsikūręs pačiame Kauno centre, visai netoliese Kauno pilies. Vieta tikrai patogi, pasiklysti šansų nėra. Su parkingu, atvykus automobiliu, kaip ir visada gali kilti kiek keblumų, o stovėjimas gali atsieti nepigiai. Norintiems sutaupyti šiuo klausimu, siūlome transporto priemones palikti prekybos centro IKI galinėje stovėjimo aikštelėje. Pirmoji valanda čia nemokama.

Vos užėjus į vidų supratom, jog restorane tikrai nėra šilta, nors patalpoje ir yra šildytuvas. Tad jei planuojate čia apsilankyti, siūlome apsirengti kiek šilčiau, kad netektų sėdėti su striukėmis.

Dar šioks toks pastebėjimas… Šventės tikrai malonus laikas, eglutės papuošimas gali būti kooooooks tik nori. Bet išsileidę, seni balionai… gal ne visai tinkamas atributas.

Aplinka tvarkinga, švari bet, deja, nei iš tolo neprimena Indijos. Jei prieš ateinant niekas jums nepasakytų, kur einate, iš vidaus interjero turbūt niekada neatspėtumėte.

Indi Apžvalga – Aptarnavimas 3/5

Aptarnavimas buvo gan šiltas ir malonus, nors tikrai lėtokas bei ne itin profesionalus. Viena, tą vakarą, dirbusi mergina atrodo lakstė vos spėdama suktis, nors atėjus, be mūsų, užimtas buvo tik vienas staliukas. Tušti indai nebuvo paimti iki pat vakarienės pabaigos, tad jautėmės visai pamiršti.

Indi Apžvalga – Maistas 3/5

JALEBI deserto išvaizda kiek keistoka ir iš pirmo žvilgsnio – nieko ypatingo. Tačiau, nors ir buvo gerokai įmirkęs riebaluose, turėjo labai švelnų, ne per saldų skonį. Kažkuo jis primena lietuvišką skruzdėlyną, tik kiek kitaip pateiktą, nei esate įpratę. Jei dar nesate bandę JALEBI desrto, rekomenduosime jį išmėginti.

Butter Masala – nebloga, tačiau nors ir prašėme vos aštraus varianto, gavome neblogai paaštrinti. Patiekalas buvo net aštresnis nei tas, kurio pageidavome aštraus. Kad ir kaip ten bebūtų, patiekalas tikrai nenustebino. Skonis visiškai neišskirtinis ir gal net kiek blanknokas, kaip Indiškam restoranui. Pavadintume šį patiekalą valgomu, tačiau nevertu dėmesio.

MANGŲ KARIS Su Krevetėmis turėjo šiek tiek daugiau “ugnelės”. Prieskonių tikrai nepagailėta, jie puikiai dera tarpusavyje, tad patiekalas tiesiog dingo akyse. Krevetės puikiai iškepusios, tik atsižvelgiant į kainą, jų norėjosi kiek daugiau…

Nebijantiems kiek daugiau aštrumo ir norintiems pasijusti, kaip Indijoje, tikrai rekomenduojame išbandyti. Tik kaina gali šiek tiek išgąsdinti, juolab jei prie kario norėsite ryžių ar duonelių, kurie beje, taip pat netapo vakaro žvaigždėmis.

METHI su Vištiena, deja, teko gerokai nusivilti… Patiekalas turėjo būti aštriausias iš visų, nes tokio prašėme. Bet deja deja šis atkeliavo visiškai beskonis, lyg valgytum bešamelio padažą be prieskonių. O ir stalą pasiekė jau neblogai pravėsęs. Ir taip, ir anaip bandėme valgyti, bet neįpusėjus pusės porcijos, nei žiūrėti į tokį marmalą nebesinorėjo.

Bendrai pavalgėme sočiai, tačiau skonio atžvilgiu likome ne itin patenkinti. Nors išmėginti tokią virtuvę tikrai įdomu, patiekalai nekasdieniniai. Tačiau sudėjus pliusus ir minusus, antrą kartą pavalgyti čia nelabai susiviliosime.

Indi Apžvalga – Kaina 3/5

Nepaisant to, jog vienas iš patiekalų ir buvo tikrai vertas dėmesio, kaina gali neblogai atbaidyti. Už tris karštus patiekalus ir desertą sumokėjome apie 50€, tad tokia vakarienė tikrai ne koks variantas įprastai dienai.

Sąskaita: METHI su Vištiena – 10, MANGŲ KARIS Su Krevetėmis – 12, JALEBI – 5, Duonelė su Česnaku – 3.5, Duonelė su Svogūnu ir Kiaušiniu – 3.5, Ryžiai – 2.5, Tikka Masala Su Vištiena – 9.5. 

Iš viso: 46.00

Indi Apžvalga Verdiktas – 11/20

Paprastas ir tvarkingas restoranas, tačiau Indijos visai neprimena. Kainos gali tikrai nuskriausti piniginę, o aptarnavimas bei maisto kokybė ir skonis nuotaikos nepridės. Ko gero rekomenduoti šios vietos negalėtume, tačiau jei vis dėl to užsuksite čia, mangų kariu nusivilti neturėtumėt.

Prisidėti prie diskusijos

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.