Burger King Apžvalga

Burger King Apžvalga – Geriausiu Atveju Tik Bajoras

Trumpai:

Prisipažinsiu, kažkaip nebeturiu jokios motyvacijos lėkti į naujai atsiradusią užsienio maitinimo įstaigą, nesvarbu ar tai būtų SubWay ar KFC, viskas jaučiasi toks… JOVALAS… Neatsiranda motyvacijos ir išgirdus, kad pats karalius, Burger King atkeliaus į Lietuvą. O ką jis kitaip padarys nei McDonaldas, Hesburgeris, ar beveik kiekviena užkandinė kuris siūlo savo burgerio versiją. Esmė tokia – Burgerių pas mus apstu, ir labai įvairių, tad kam dar vienos, atrodo tokios pačios įstaigos?

2.1/5 - (7 votes)

Prisipažinsim, kažkaip nebėra motyvacijos lėkti į naujai atsiradusią maitinimo įstaigą, nesvarbu ar tai būtų SubWay ar KFC. Viskas ten tiesiog… JOVALAS… Neatsiranda motyvacijos ir išgirdus, kad pats karalius, Burger King atkeliaus į Lietuvą. Ką ten kitaip bepadarys, nei kad padaro McDonaldas, Hesburgeris, ar beveik kiekviena kita greito maisto užkandinė? Esmė tokia – Burgerių pas mus apstu, ir labai įvairių, tad kam reikia dar vienos, niekuo neišsiskiriančios vietos?

Vis dėl to, gal karštis neleidžiantis išsimiegoti ar šiaip keista post-karantino depresija, vis neleido nurimti. Tad po ilgų dvejonių, nusprendėm suteikti Burger King šansą su mintimi, jog arba bus labai blogai ir turėsim bent motyvacijos ant kažko pykti, arba bus labai gerai ir galėsim pasidžiaugti, kad vis dėl to klydom… Deja gavosi, kaip gavosi.

Burger King Apžvalga – Aplinka 3/5

Bendrai, viskas čia labai paprasta. Nerasite jokios naujesnės atmosferos ar stiliaus idėjos, kurias turėjo „atsinešti” Burger King, čia tiesiog eilinė greito maitinimo įstaiga, tokia, kaip ir galima buvo įsivaizduoti. Tai nėra blogai, visi čia besilankantys, nieko kito ir nesitiki. Kėdės ne itin patogios, visi staliukai taip „ant praėjimo” sustatyti, dekoracijos, rodos, taip „atsitiktinai” išsimėčiusios ant sienų. Supranti, jog čia esi tik tam, kad kuo greičiau pasiimtum/suvalgytum maistą ir keliautum lauk. Kaip konvėjeris.

Kaip „Karaliui„, Burger King rodos nugrūstas į Akropolio kampą, kur nežinodamas net nepastebėtum, ar būtum suklaidintas kiek arčiau esančios Hesburger iškabos.

Burger King Apžvalga – Aptarnavimas 4/5

Kiek kartų esate gavę ne ta užsakymą tokio tipo restorane? Spėju ne kartą. Kažką pamiršo, kažko išvis neįdėjo, o gal net visai ne tą užsakymą gavote. Nemalonu, tačiau esant tokio mąsto prekybai, tokios klaidos vis dažniau „praleidžiamos” pro akis. Galbūt todėl ir apie aptarnavimą greito maisto restoranuose kalbėti sunku. Šį kartą už prekystalio stovėję darbuotojai buvo draugiški, bet atrodė lyg patys būtų šiek tiek pasimetę, ir paklausus klausimo kažką suburbėdavo. Gal jie, kaip ir mes, dar nelabai pažįsta meniu?

Bendrai, nereikalaujam iš tokios vietos, kad nešant maistą mums serenadas dainuotų, tad labai nusivylę nelikome. O ir suprasti, kad čia chebra dirba ne už milžiniškus pinigus, ir gan ilgom valandom… Tad, aptarnavimą pavadintume standartišku.

Burger King Apžvalga – Maistas 2/5

Jei galėtume vienu žodžiu apibendrinti greito maisto restoranų kokybę Lietuvoje, tai mums, McDonalds vis tiek išlieka labiausiai „pasiteisinęs” restoranas. Maistas čia nėra kažkuo labai blogas, tačiau kiek kartų čia lankėmės,  vidutiniškai skonį bent galėtume įvertinti, kaip „meh”. Gal iš tokių vietų reikalaujame per daug bet, noras, kad mėsa bent kokį skonį turėtų, atrodo nėra toks didelis prašymas. Ypač, kai moki 7 eurus.

Pasirinkimas čia gan didelis. Gali pasiimti jautienos ar vištienos burgerių, užkandžių, įvairiausių desertų. Nieko čia negalime pavadinti „unikaliu”. Visi pasirinkimai tokie, kuriuos ir tikėtumeis rasti greito maisto restorane. Kas čia kiek kitaip, tai jog gėrimą perki viena kartą, bet geri kiek telpa. Jei esate gazuotų gėrimų fanatikas, bus gan neblogas pliusas Burger Kingui. Produktų kokybės labai prasta nepavadintume, tačiau visada valgant jaučiasi toks… įdomus „palikau stovėti maistą ant stalo ir užmiršau kelias dienas” skonis.

Kalbant apie pačius mėsainius, išbandėme ir tuos pačius paprasčiausius ir tuos „kietus”. Tai pradėkime nuo „kietiakų”. Tragiškai nusivylėm mėsos kokybe. Galima nors ir 50 „jautienos” paplotėlių į tą burgerį pakrauti, bet kai jų skonis kaip tuoletinio popieriaus, kažkaip… na nelabai „cool”. Tikėdamiesi būtent tokio skonio, burgerius iš anksto užsisakėme su jalapenais. Deja, čia jie praktiškai nepadėjo. Atsikandęs jauti, kaip burną užpildo prasta, beveik beskonė mėsa, o tada viską perimą toks pats blankus, didelis salotos ir pastovėjusio pamidoro skonis. Bendrai visą maistą geriausiu atveju galėtume apibūdinti, kaip „valgoma”, jei nėra kito pasirinkimo.

Prašom, po velnių, jau prašom, ar galite baik dėti į mėsainius sušiktus pomidorus, kurie supjaustyti milžiniškom riekėm. Mes neturim nieko prieš pomidorus, bet spėkit kas atsitinka, kai tokį burgeri bandai atsikąsti? Ar dėl pomidoro viskas nuslysta ir suvažiuoja į vieną pusę? Lyg tame ir idėja turėtų būti, kad visus skonius turėtum pajusti vienu kąsniu. Kaip vieta, kuri didžiuojasi savo gaminamais mėsainiais, tiek skonio, tiek konstrukcijos prasme, stipriai nuvylė.

Jei užrištomis akimis kas būtų davę atsikast, nebūtume galėję atspėti, kad valgom „FANCY” „Amerikietišką” burgerį. Bet pala – juk ne greito maisto restoranuose „Fancy” burgerio ieškoti? Ane? Tikrai, bet kai sumoki beveik 7 eurus, turbūt natūraliai galite tikėtis kažko daugiau… Tokia kaina gali ir ne „greito” maisto pavalgyti. Ir čia toks keistas mūsų akių dūmimas gaunasi, kada turi asocijuoti greita maistą su pigiu, nekokybišku maistu, tačiau nei kainos, nei skoniai čia nei greiti nei pigūs…

Sūrainiai, ir kai kurie desertai čia gan neblogi, tačiau tai ant tiek paprasti „patiekalai”, kad dar sugebėjimo reikėtų turėti, kad jį pilnai sugadinti. O kai kur ir skonis yra, nors tai vis tiek nėra tas, kas viliotų atgal. Tai ar rekomenduotume čia „skaniai” pavalgyti? Jei imsite paprastus burgerius ar desertus, pilvą užkišit, bet kokybė, deja, net kokiam Bajorui neprilygsta, ką jau kalbėti apie „Karalių”…

Burger King Apžvalga – Kaina 2/5

Vėlgi, norėtume sakyti, kad kaina panaši kaip ir kitus, įperkama. Tačiau už du burgerius ir gėrimą (be bulvyčių, ne už kompleksą) sumokėti 14 eurų ir kramsnoti geriausiu atveju „valgomą” maistą, kažkaip jau nebelogiška. Taip, gal ir gausi čia tą burgerį greičiau, bet kai aplink pilna vietų, kur už panašią kainą galima gauti daug daugiau ir skaniau, nebematom reikalo leisti pinigus vien dėl to, kad „Greit ir Pigiai”. Už panašią kainą galite nueiti į Bazooką ir sukramsnoti Suhi Burito, kuris ne tik porcijos dydžiu bus didesnis, bet ir daug skaniau bus, nei šitas „maistas”.

Dabar į tokias vietas galime eiti arba tik po gero „tūso” (nors ir tai sakyčiau dešrainis už euriuką būtų geriau) arba pirkti tiesiog paprastus sūrainius/mėsainius, jei reikia daugiau žmonių „pašerti” tingint galvoti…

Burger King Apžvalga Verdiktas – 11/20

Daugiau kaip ir nėra, ką pasakyti. Ar Burger King tragedija? Gal ir ne. Porcijos dydžiai gana normalūs, pasirinkti iš ko yra, na ir pats maistas atkeliauja greitai. Tačiau valgyti čia rekomenduotume tiktai tais atvejais kai daugiau nėra iš ko rinktis, o jei esi Akropolyje, Kauno centre, tikrai turėsite iš ko pasirinkti. Ir čia ne MakDakas, kur galėčiau bent pliusą prirašyti už tai, kad 4h nakties gali burgeriukų susivaryti pilną pilvą… Ne, eiti čia pietų metu už tokią kainą, mažų mažiausiai pamišimas.

Prisidėti prie diskusijos

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.