Lafa Grilis Apžvalga

Lafa Grilis Apžvalga – Pavalgius tai tikrai būna La Fa

5/5 - (2 votes)

Sėdint namuose, savos gamybos maistas teikia vis mažiau džiaugsmo, o dar kai tenka jį gaminti laaabai dažnai, maloniau nepasidaro. Sprendimas – pasileisti į maisto paieškų kelionę. Nieko gero nepešę nusprendėme užsukti į paprastutę, gal iš išvaizdos daug nežadančią, vietą. O ten BAM! Būtent tai, ko norėjai, ne, tu net nežinojai ko norėjai, bet jie tai turėjo. Pristatome jums Lafa Grilis.

Lafa Grilis Apžvalga – Aplinka 3/5

Lafa Grilis galite rasti Šilainiuose, Baltijos gatvėje, visai šalia kiek seniau aprašyto Jelo. Restoranėlis gerai matomas ir lengvai randamas, nes stovi visai šalia kelio. Tik tuo pačiu vietos automobiliui pasilikti nebus labai daug, o pietų metu tai gali tapti problema.

Aplinka labai paprasta. Viduje šilta, tvyro lengva prietema. Vietos nedaug, bet yra keletas staliukų, prie kurių galima prisėsti ir pasimėgauti maistu čia pat. Tačiau kartais apsilankius gali jausti degėsių kvapas, kuris nesuteikia pasitikėjimo. Kaip keista tačiau šis kvapas nesugadiną maisto, tačiau paminėti būtiną.

Lafa Grilis Apžvalga – Aptarnavimas 4/5

Aptarnavimas šiltas, draugiškas. Jautiesi laukiamas tiek užsisakinėdamas telefonu, tiek  apsipirkdamas vietoje. Jums mielai atsakys apie maistą, pasiūlys, ką išsirinkti. Tačiau ne viskas tobulą, kartais sunku prisiskambinti, ar nuspėti kada restoranas dirba. Facebooke darbo laikas rašomas iki 16h, tačiau kartais jau 15h restoranas nebedirba, o kartais ir iki 22 gali pasiimti maisto. 

Maisto dažniausiai ilgai laukti nereikės. Įprastai laukiame apie 20 minučių, tačiau pietų metu, siūlytume užsisakyti telefonu ir kiek anksčiau, nes gali tekti luktelėti ir net ne valandėlę.

  Lafa Grilis Apžvalga – Maistas 5/5

Meniu nėra itin platus, tačiau kažką sau ras kiekvienas. Keletas karštų patiekalų, užkandžiai, burgeriai ir gardžios churros desertui. Pripažinsime, iš pirmo žvilgsnio viskas nesuteikė per didelio pasitikėjimo maisto skoniu, jau buvome pasiruošę gan vidutiniško skoniu pietums, tačiau… 

Tačiau jau supratote, ši vieta mums labai patiko, tai trumpai apie maistą.

Dienos pietų patiekalai:

  • Trinta daržovių sriuba – labai paprasta, tačiau neprasta, primena namie gamintą sriubą, o ir bandelė skani, tik gal daugiau jos būt galėtu.
  • Kiaulienos šnicelis  – traškus išorėje, minkštas viduje, ir svarbiausiai gerai iškepęs. Šalia pateikti pagardai puikiai tinka šiam deriniui. Bulvių košė puri ir labai skaniai susivalgė su mėsa. Tik gal morkų salotos galėjo būti traškesnės…

Pagrindiniai patiekalai:

  • BBQ vištienos sparneliai – porcija nėra labai didelė, tad drūtesniam pavalgymui neužteks, bet kaip užkandis tikrai neblogas. Sparneliai skanūs, mėsa minkšta ir gerai iškepta.
  • Kalmarų žiedai  – šilti ir traškūs. Vienas svarbus dalykas bent mums, tai poskonis, dažnai kalmarų žiedai turi labiau žuvies skonį nei kalmarų. Tad mes labiau už kalmarų skonio kalmarų žiedus (taip mes labai „geri rašytojai), smagu, kad čia galime gauti būtent tokių.
  • Burgeris “Jelapenas” – iš išorės atrodo labai paprastas. tačiau neapsigaukit, viduje kai kas nuostabaus. Mėsytė sultinga, produktai švieži, bandelė gan paprasta, bet minkšta ir suteikia papildomo gardumo. Ir pavadinimas čia dėtas ne be reikalo, jei užtaikysi ant gero gabaliuko jalapeno, gali ir pro ausis dūmai išeiti.
  • Churros su cukraus pudra ir karamele – ooo Maryte, jei nesate valgę šiltų Churrų, kaip ir vienas iš mūsų nebuvo, čia jums bus naujas atradimas. Šiltos, minkštos churros su skaniu karamelės padažu priverčia net laiką sustot ir tada savęs klausti „kodėl aš nežinojau apie tai ankščiau”. Tad jei esate ne per saldžių desertų mėgėjai, būtinai pamėginkite.
  • Traški vištiena – porcija ne itin didelė, tačiau kiek pasisotinti užteks. Salotos skanios, pati vištiena neperkepus, jei ieškai kažko greitam pavalgymui, čia pats tas bus. Tik gal tokį patiekalą (kurį reik daugiau pjaustyti) būtų geriau įdėti į žemesnę dėžutę. 

Lafa Grilis Apžvalga – Kaina 4/5

Kaina čia nedidelės ir labiau primena paprastos užkandinės kainyną, negu fancy restorano. Už pietus, tai yra pagrindinį patiekalą ir sriubą sumokėsite apie 4.70€. Tačiau kaip ir minėjome, porcijos gan didelės tad kainą labai patraukli.

Pagrindiniai patiekalai eina apie 5-6€, kas ir primena labiau užkandinės kainas. Tik burgeris brangesnis, už jį teks palikti 6€, bet vėlgi, kiekis ir skonis padeda šią kainą pateisinti. Pavalgėme ir neskaudėjo piniginės – win win.

Lafa Grilis Apžvalga Verdiktas – 16/20

Labai jauki bet kukli, bet puikių skanėstų kupina vieta. Kaina neįkąs, o pilvai liks maloniai pilni. Patogi vieta ir gardus maistas…Rekomenduojame pabandyt šiltų Churrų ir burgerių, kad patys įsitikintumėte.

Prisidėti prie diskusijos

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial