RMano Express Apžvalga

RMano Express Apžvalga – Kai jautiesi kaip piratas, gali atrasti tikrą lobį

4.5/5 - (2 votes)

Kartais taip jau nutinka, važinėji vaikystėje taip daug kartų mintais takais, ir BOOM prieš tave, vietoj kepyklėlės, stovi greito maisto restoranas. O neišbandyti tokios vietos, taip nepastebimai atsiradusios, juk būtų nuodėmė prieš visus maisto dievus ir mūsų įsitikinimus. Ką gi gali pasiūlyti Rmano Express?

RMano Express Apžvalga – Aplinka 5/5

Pirmiausiai pradėkime nuo aplinkos. Nors tai greito maisto restoranas, kurie dažniausiai nepasižymi erdve ir geriausiu interjeru, ši vieta kitokia. Pasitinka švari ir šviesi erdvė su ne viena vieta atsisėsti, visi menu surašyti ant tvarkingai išdėstytų ekranų. Vietos prisėsti ir pavalgyti ar atsigerti kavos tikrai yra daug, ir stumdytis čia nereikės. Ši vieta sukėlė profesionalumo jausmą, menu tvarkingas, o jame esančios nuotraukos puikiai pateikia patiekalą, kūrį ketinate pirkti ir maistas atkeliauja toks, kokį ir matote paveikslėlyje.

RMano Express Apžvalga – Aptarnavimas 5/5

Patiekalų pasirinkimas gan platus, nuo dešrainių iki picų, nuo burgerių iki suktinukų/kebabų su visų mėgstamais STIX. Čia galite atsiskaityti tiek kortele, tiek grynais, bei užsisakyti maisto WOLT programėle. Prie kasos dirbusi mergina labai mielai mus aptarnavo, ir greitai atsakė į visus mūsų klausimus, o dažnai mes jų turime įkyriai daug. Nusprendę išbandyti picą, dešrainį ir suktinuką, užsisakėme ir buvom LABAI nustebinti. Pasirodo perkant kompleksus po 15h, gauname dar ir kavos nemokamai.

RMano Express Apžvalga

RMano Express Apžvalga – Maistas 4/5

Tad prisėdę gerti savo šiltos, tikrai skanios late kavos puodelio laukiame savo maisto. Be to, kas nustebino kad, čia galima nusipirkti ne tik traškučių, kolos ir panašių dalykų, bet ir kavos pupelių. Tad užsisakai maistą, išbandai kavą ir jei patinka dar kavos pupelių nusiperki. Viskas viename. Užsakymas buvo gan greit paruoštas, nors gal skani kava ir pakeitė to laukimo suvokimą.

 

Pasiėmę maistą, keliavome išbandyti. Beveik visur, tiek ant picos, tiek salotose yra naudojama kebabo mėsa ( tiesa Picos pasirinkimas yra tik vienas, tad picų įvairovės nesitikėkite). Mėsa skani ir gerai paruošta tačiau, bent mums ji šiek tiek per sūri, nors pačio skonio tai pilnai nesugadino. Picos padas iškepes ir pica, nors ir gan paprasta, labai skaniai susivalgo net atšalusi.

 

Kaip už tokią kainą, ji ir skani ir pavalgyt galima tikrai sočiai. Prie kasos dirbusi mergina iškart mus įspėjo dėl garstyčių aštrumo ir kitų padažų, tad dešrainis pasiekus susikaupusį garstyčių padažą tapo ugnies žaidynėmis ( nes bado tikrai nebebuvo 😀 ). Dešrainis nėra labai ypatingas, pasirinkimas iš pieniškos ar medžiotojų dešrelės.

Tuo tarpu suktinukas su stix buvo tikrai vertas dėmesio. Padažo pridėta ne tiek daug, kad lavašas sumirktų tačiau ir ne tiek kad jo reikėtų ieškoti su prožektoriumi. Gal tai skambės keistai, tačiau kebabas tikrai didelis o jo didžiąją dalį sudaro mėsa ir STIX, kas žinoma yra gerai bet, net mes šiek tiek pasigedome daržovių.

RMano Express Apžvalga – Kaina 4/5

Už tokį kiekį maisto sumokėję tikrai nedaug, pavaišinti kava ir prikimšę savo pilvus skaniu maistu, nusprendėme, kad eksperimentas pavyko ir ši vieta taps mūsų naujų SPOTU.

RMano Express Apžvalga Verdiktas – 18/20

Graži ir švari aplinka, malonus ir greitas aptarnavimas, neblogas pasirinkimas bei nedidelė kaina, ką daugiau galime pasakyti. Rekomenduojame. Nuvažiuokite, išbandykite ir dar pasimėgaukite skania kava.

Prisidėti prie diskusijos

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial