Lithuanian Pub Entry Apžvalga

Lithuanian Pub Entry Apžvalga – Tarpukario Kauno Nostalgija

Rate this post

Dar viena graži diena ir vėl praalkome… Kur gi eiti? Nuspręndėme pasivaikščioti Kauno senamiesčiu, gal patrauks akį vaizdai ar nosį kvapai užkliudys. Vedami tokių minčiu pastebėjome žmonių rankose vartomą „Smetonišką” meniu. Šitokia įdomybė! Kaip čia neužsuksi. Tad štai prisėdome jaukioje Entry terasoje.

Lithuanian Pub Entry Apžvalga

Lithuanian Pub Entry – Aplinka 5/5

Pub’as įsikūręs kone pačioje senamiesčio širdyje, tad nepastebėti šios vietos tikrai sunku. Daili terasa, lengvas vidaus interjeras, malonūs darbuotojai.

Nuo 2003 metų įsikūręs PUB stiliaus baras-restoranas stengėsi puoselėti ir perteikti tarpukario Kauno kultūrą bei virtuvę. Nors čia galima rasti įvarių patiekalų, vis dėl to, dominuoja lietuviški patiekalai bei jų variacijos.

Lithuanian Pub Entry Apžvalga - Meniu
Lithuanian Pub Entry – meniu

Labai smagu tai, kad apart kepsnių, burgerių ir salotų čia galima rasti tikrai retai kur sutinkamų patiekalų. Prie standartiško meniu čia radome ir Smetoniška meniu, iš kurio galėjome ne tik pasirinkti tarpukario delikatesų, tačiau ir paskaityti šiek tiek informacijos apie šį laikotarpį.

Šiandiena išsirinkome šaltibarščius (o kaip gi be jų), šonkauliukus ir Smetonišką Požarskio kotletą.

Lithuanian Pub Entry – Aptarnavimas 4/5

Turime paminėti, aptarnavimas buvo puikus, mus aptarnavęs padavėjas labai maloniai atsakė į mūsų klausimus. Niekada nesijautėme palikti likimo valiai, tačiau ir nebuvo įkyraus lindimo į akis.

Tačiau kalbant apie maistą – liko patenkinti ne viskuo. Nors šaltibarščiai atkeliavo gražioje baltoje lėkštėje, matyt pilnat juos nepasisekė, nes visas lėkštės šonas buvo apibėgęs.

  Lithuanian Pub Entry – Maistas 4/5

Patys šaltibarščiai buvo gan tamsios spalvos, ir nebuvo patys blogiausi mums ragauti, tačiau mūsų skoniui buvo gerokai per tiršti, itin stambiai supjaustyti ir tikrai trūko skonio. Na, bent jau druskelės daugiau kokios reikėtų.

Iš pačio tarpukario atkeliavęs Požarskio kotletas buvo visiškai kita istorija. Didelėje lėkštėje patiektas vištienos gabalėlis apipiltas daržovėmis atrodė tikrai gardžiai. Vištiena buvo skaniai iškepusi ir sultinga, o pats padažas pridėjo savotiško skonio. Porcijos pilnai užteko pilvui nuraminti.

Šonkauliukai atkeliavo gražiai papuošti su morkytėmis ir pupelėmis. Tačiau turime paminėti vieną faktą – lėkštės kampas buvo nuskeltas. Nors tai ir neturėtų būti mižiniška problema, tiesiog pastebėtinas faktas aukštensio lygio vietose.

Lithuanian Pub Entry - Nuskelta lėkštė
Lithuanian Pub Entry – Nuskelta lėkštė

Na gryžtant prie skonio, šonkauliukai buvo sultingi tačiau jiems trūko šiek tiek prieskonių. BBQ padažas taip pat nenustebino, tačiau pats mėsytės kiekis ant kauliuko buvo pats tas pavalgyti.

Lithuanian Pub Entry – Kaina 4/5

Susimokėję gana nedidelę sąskaitą jautėmės gana laimingi ir sotūs. Aptarnavimas buvo tikrai geras ir porcijų dydžiai palyginus su kainomis čia tikrai įperkami. Nors dėl skonio ir pačio patiekimo buvo keli minusai, tačiau viską susumavus, pavalgėme skaniai, o ir laiką praleidome maloniai.

Sąskaita:
Stalo vanduo su citrina – 1,50€,
Tauro gira – 1,70€,
Baklava – 3€,
Aštrioji Sucuklu pide pica – 7,50€,
Šefo rinkinys – 17,40€,
Iš viso: 31,10€.

Lithuanian Pub Entry Verdiktas – 17/20

Puiki vieta paragauti įvairių senų ir tarpukario Lietuvos patiekalų. Malonus aptarnavimas, nesikandžiojančios kainos ir gan platus meniu garantuos gerą ir skanų laiką. Išbandykite jei ieškote kur papeitauti ar pavakarieniauti.

Lithuanian Pub Entry Svetainė

Prisidėti prie diskusijos

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial