Gorilla Burgers Apžvalga

Gorilla Burgers Apžvalga – Gražinkite Mane į Džiungles

Rate this post

Kai darbų kalnas namuose tik didėja, o laiko vis maža, į pagalbą laisvadienių metu pasitelkiame maistą išsinešimui. Šiandien ir galvos ilgai sukti neteko, nes šią vietą jau kurį laiką norėjome išbandyti – tai Gorilla Burgers.

Gorilla Burgers Apžvalga

Gorilla Burger Apžvalga – Aplinka 4/5

Šią, dar visai neseniai atsidariusią, mobilią virtuvę galite rasti Raudondvario plente. Visai netoli nuo atominio bunkerio ir teritorinės miesto muitinės. Vieta gana patogi, aiškiai matoma. O mašiną galima statyti prie pat kioskelio arba kiek tolėliau prie iki. Greitesnis būdas nenorintiems švaistyti laiko – užsisakyti telefonu ir važiuojant pro šalį tiesiog pasigriebti. Be to, čia lengvai galite atsiskaityti ir kortele.

Dieną autobusiukas gana paprastas, tvarkingas. Dailiai atrodo rusty style ir mėlynos spalvos kombinacija. Esminiai dalykai surašyti ant stiklinės vitrinos, o balta gorilos galva – logotipas matomas tikrai aiškiai.


Tačiau naktį jo nepastebėti tikrai sunku
, nes autobusiukas apjuostas didelių, ryškiai šviečiančių žibintų. Tad sutemus tikrai nepaklysite ir nereikės vadovautis vien nosies pagalba.

Gorilla Burger – Aptarnavimas 4/5

Mus aptarnavęs vaikinas buvo tikrai malonus, draugiškai papasakojo apie maistą, atsakė į keletą užduotų klausimų. Ko gero tik vieną tikrai svarbų dalyką pamiršo paminėti – kad maisto gaminimas užtruks

Ką pirmiausiai pastebime atvykę kažkur užkąsti? O gi meniu! Pastarasis užrašytas tiesiog ant autobusiuko šono. Čia galite rinktis ne tik iš keletos burgerių rūšių, bet ir užkandžių, tokių kaip chicken nuggets, bulvyčių ar gėrimų.

Gorilla Burgers Apžvalga

Savąjį burgerį galite rinktis iš 5 rūšių. Mėsytė ir bandelė visuose vienoda, skiriasi tik likę ingredientai. Nors šiek tiek meluojame… Vegetariškoje burgerio versijoje mėsytę keičia malto portobello grybo ir pupelių paplotėlis.

  Gorilla Burger – Maistas 3/5

Pirmojo apsilankymo proga išsirinkome du burgerius: amerikietišką ir su kiaušiniu. Norėjosi pasiimti visų po vieną, bet nusprendėme nebūti godūs. Ir labai teisingai padarėme…

Ko gero lengviausiai apibūdinti šiuos burgerius išeitų taip: visko labai labai labai daug… Atskirų produktų kiekis nėra didelis, bet įvariausių skirtingų ir mūsų galva nederančių dalykų čia prikrauta tiek, jog nebelieka jokio išskirtinio skonio, tiesiog viena vientisa košė, kurią suvalgius skrandyje dar ilgai lieka keistas sunkumas.

Bandelės mus taip pat kiek nuliūdino. Skonių ir taip tiek daug, o čia dar ir bandutė nedidelė, neįpatingai skani ir dar su sezamu.

Labai smagu, jog burgeriams paplotėliai gaminami „čia ir dabar”, tačiau esant didesniam klientų kiekiui, tai stipriai pakiša koją ir laukti tenka gerokai ilgiau. Pastebėjom ir tai, jog mėsa, bent mums buvo kiek sūroka, o kai visko ir taip labai daug prikrauta, kiekvienas skonis tiesiog susimala burnoje. Burgeris tampa vienu dideliu skonių kratiniu ir jau po keletos kąsnių valgyti net ir nebesinori.

Atsižvelgiant į kainą, sakytume tikrai šaunu, jog jai esant ir taip ne itin didelei, pirkdami burgerį dar gaunate ir bulvyčių bei indelį pasirinkto padažo. Deja, čia vėl ne itin išlošėme. Bulvytės nebuvo labai skanios ir kiek per daug druskos pabarstytos. Nors čia mūsų nuomonės kiek iššiskyrė. Gana retai tokio pjaustymo bulvytes gali pamatyti, tad jos – grynai asmeninis skonio reikalas. O dar jei jos ilgiau išliktų šiltos…

Čia ir išlenda (mūsų manymu) dar viena problema. Labaaai daug nereikalingų šiukšlių lieka išpakavus maistą. Patiekiant vietoje – taip, gal ir gražu būtų, tačiau ši vieta net nėra pritaikyta valgyti vietoje.

O juk kalbame apie maistą išsinešimui, tai ir dėžučių norėtusi tokių, kurios skirtos būtent šiai paslaugai. Šiuo atveju maistas atšąla per keletą minučių, burgeris skonio daugiau tikrai neįgauna, o patogumo valgant taip pat nepajautėme. O dar visas šis šlamštas ir papildomai kainuoja…

Gorilla Burgers Apžvalga

Gorilla Burger – Kaina 4/5

Kaina sakytume – nesikandžioja. Burgerio pilnai užtenka pilvui užpildyti, nes šalia dar ir bulvytės su padažu. Už kiek daugiau nei penkis eurus pilvą tikrai pripildysite.

Sąskaita:

Amerikietiškas burgeris su bulvytėmis ir padažu – 5,50€,
Burgeris su kiaušiniu, bulvytėmis ir padažu – 5,50€,
Dėžutės išsinešimui – 2 x o,15€.

Iš viso: 11,30€.

Gorilla Burger Apžvalga Verdiktas – 15/20

Tiek dizaino, tiek meniu prasme šis greito maisto autobusiukas tikrai puikus. Jau pirma kartą pamačius norisi užsukti, o vakare šviečiantys žibintai tiesiog priverčia pastebėti šią vietą. O ir mandagus aptarnavimas sušildo širdele, tačiau….

Tačiau vis dėl to maistas nuvilia. Tad ši vieta tikrai nebūtų mūsų pirmas pasirinkimas. Tačiau norint nebrangiai ir gana sočiai pavalgyti šis kioskelis – tam tinkama vieta. Tik nepamiškit, jog gali tekti ir palaukti, tad siūlytume užsisakyti telefonu.

Prisidėti prie diskusijos

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial